3.3.21          Поїздка до м. Києва, яку подарували учням 8-а класу батьки, залишила безліч позитивних емоцій та чудових вражень.
       Київ…  Місто, оспіване багатьма поетами й письменниками, композиторами та художниками. Це місто, в якому безліч скверів, площ, музеїв. Це серце нашої Батьківщини, де мріє побувати кожен. Для нас ця мрія здійснюється вдруге.
        Знайомство із столицею розпочалося біля фунікулера. Екскурсовод розповіла про історію створення будівлі та лінії. На фунікулері діти піднялися на висоту більше 200 метрів. У своїй красі нас зустрів Михайлівський Золотоверхий монастир, який і відвідали. А потім ми побували у Резиденції Діда Мороза, на двох святкових площах, яких поєднали між собою безліч гірлянд, лотків, атракціонів. Зачарувала всіх святкова головна ялинка країни.
      А ще Київ немислимий без Майдану Незалежності – головної площі міста. Тому наступним пунктом призначення був Майдан Незалежності. Діти відвідали Алею Героїв Небесної Сотні, яка пролягає від Майдану Незалежності й Хрещатика до Ольгинської та Інститутської вулиць.
      Знайомство з чудовим містом продовжилося біля  Музею води.  Сам музей знаходиться у стародавній водонапірній башті. Саме там діти побачили яким чином річкова вода стає придатною для вживання, в який спосіб забезпечувався Київ водою в давнину, де пролягав перший київський водогін. Не менш цікавими були екскурсії, навіть розваги, у інших залах музею.
      Закінчилася наша екскурсія біля Арки Дружби народів.
      Діти дякують батькам за чудову екскурсію. 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Україна і світ вшановує пам'ять жертв голодомору 1932-1933 років.          Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені лю...